AnasayfaGaleriSSSKayıt OlKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Gözlerin

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
OgeDay
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 130

MesajKonu: Gözlerin   C.tesi Şub. 23, 2008 5:00 am

Gözlerimin hergün seni görüp kahretmesindense, kör olup seni görmemek isterim… Ellerimin her saniye senin yerine resmine dokunmasındansa kırılmasını isterdim ellerimin.

Kulaklarımın her saniye senin sesini duyupta dudaklarımın cevap verememesindense hem sagır hem dilsiz olmayı isterdim.. Çünkü o zaman hiçbir derdim olmazdı…
Kullanıcı profilini gör http://genclik.sosforum.net
OgeDay
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 130

MesajKonu: 14   C.tesi Şub. 23, 2008 5:03 am

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki... Sevgililer gününde yanında olup sana sarılmak için çıldırıyorum...

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana "sevgilim!" diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.
Kullanıcı profilini gör http://genclik.sosforum.net

Gözlerin
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası