AnasayfaGaleriSSSKayıt OlKullanıcı GruplarıGiriş yap

Paylaş | 

Komik FıkRalar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
OgeDay
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 130

MesajKonu: Komik FıkRalar   C.tesi Şub. 23, 2008 4:59 am

SaRHoşluk Böyle Birşey
Sarhoş adamın biri bir gün yolda gidiyormuş. yolda bir şişe görmüş şişeye tekme atmış. Şişe dön müş dönmüş içinden dumanlar arasında bir cin cık mış. CİN dile benden ne dilerseeen demiş bizim sarhoşta özür dilerim abi demiş...

Baba Yüreyi
bir çocuk bir gün anne ve babasına sorar:ben dünyaya nasıl geldim?anne ve babası:yatağın etrafına şeker ve çikolata koyduk ve sen böyle şeker bi çocuk oldun der,çocukta akşam yatarken yatagın etrafına aynı şekilde şeker ve çikolata koyar ve sabah kalktığında yatağın etrafında karıncaların dolaştığını görür.ve çocuk şöyle der:şimdi size elimin tersiyle bi çarpardım ama bakma baba yüreği...

Amerikanın Ünlü Mafya BaBası
Amerika`da yasayan ünlü bir mafya babasinin karisi dogum yapacakmis. Hastaneye kaldirmislar. Doktorlar, hemsireler etrafinda pervane. Kadini dogumhaneye almislar.

Kadin ikiz doguracakmis. Ilk çocuk gelmeye baslamis, çocuk kafasini çikarinca etraftaki kalabaligi görür görmez hemen bagirmis: Hey Joe, önkapiyi tutmuslar, arka kapidan kaçalim

Şeytana Uydum
bi adam günah işleyip allahım şeytana uydum beni affet yine işleyip allahım şeytana uydum beni affet dermiş bi gün yine günah işlemiş ve allahım şeytana uydum beni affet derken şeytan bokyiyenin oğlu işleyip te benişm üstüme ne atıyon demiş
Kullanıcı profilini gör http://genclik.sosforum.net

Komik FıkRalar
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası